Kontrast:

KontaktI wszytko staje się jasne

Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Pokój wypoczynku dla ON

Z myślą o Państwa potrzebach, w Budynku A (ul. Chodowieckiego 4), przygotowaliśmy dla Państwa pokój wypoczynku tzw. „cichy kącik”, z którego możecie Państwo korzystać (np. w przerwach między zajęciami).

Staraliśmy się aby pokój był w pełni przystosowany, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Państwa, przede wszystkim pod kątem wyposażenia i rozwiązań, mając na uwadze także wystrój, aby było to miejsce przytulne, kojarzyło się z domem.

W pomieszczeniu znajduje się wygodna kanapa, dostępny jest kącik socjalny, barek na kółkach (z myślą o osobach, które są niepełnosprawne ruchowo, by zapewnić im wygodę i komfort w samodzielnej obsłudze).

Miejsce w którym znajduje się pokój, jest tak usytuowane, by było wygodne i bezpieczne. Znajduje się na parterze, w sąsiedztwie portierni. Osoby z obsługi (portierzy) czuwają nad bezpieczeństwem osób korzystających z miejsca, w razie potrzeby – służą pomocą.

Aby skorzystać z „cichego kącika”, wystarczy zgłosić się na portierni, a otrzymacie Państwo klucz do pomieszczenia.

... A tak prezentuje się miejsce…

Serdecznie zapraszamy!!!Serdecznie zapraszamy!!!

         
Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK