Kontrast:

KontaktI wszytko staje się jasne

Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Szanowni Państwo,
Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UEK (główny koordynator) wraz z uczelniami będącymi w Porozumieniu Krakowskim oraz z Urzędem Miasta Krakowa, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIV Krakowskich Dniach Integracji (KDI), które odbędą się w dniach 25-29 kwietnia 2022r.

Przewidziane są liczne szkolenia, warsztaty, spotkania o charakterze edukacyjnym, integracyjnym, a także relaksacyjnym.

Większość organizowanych wydarzeń w ramach KDI odbywa się w formule online (by w nich uczestniczyć, wystarczy otworzyć link do spotkania online). Udział w wybranych (niektórych) wydarzeniach, wymaga natomiast wcześniejszych zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy (najpóźniej - dzień przed wydarzeniem).     

Szczegółowy plan edycji KDI wraz z linkami i wszelkimi aktualizacjami dostępny jest pod linkiem:

bon.uek.krakow.pl/kdi

Osoby zainteresowane udziałem w KDI, proszę o wcześniejszy kontakt.  

Kontakt:

Małgorzata Dzikowicz

Tel. 77/40 90 865
Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych
PWSZ w Nysie

ZAPROSZENIE

         
Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK