Kontrast:
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Uczelnia Student Biuro Karier RCTWiTI

IT-Agents.pl
Firma IT-Agents.pl świadczy usługi informatyczne oraz internetowe, między innymi audyty bezpieczeństwa systemów informatycznych i SEO, konfigurację i administrację serwerami i sieciami komputerowymi, monitoringi, obsługę informatyczną firm, serwis komputerowy, kampanie reklamowe i działania social-media, obsługę witryn firmowych i projektowanie stron internetowych.
it-agents.pl

 

StoreCat Software
Firma StoreCat Software zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług programistycznych – głównie wytwarzaniem i wdrażaniem ich na zamówienie. Firma oferuje również innowacyjne rozwiązania z branży aplikacji mobilnych, aplikacji www wraz z ich hostingiem, usług internetowych , baz danych MySQL, MongoDB, SQLite, MSSQL, oraz wielu innych.
storecat.pl

 

FORMIDA
Firma FORMIDA specjalizuje się w szyciu odzieży na miarę, pod indywidualne zamówienie klientki, z ciągle rozwijającego się wachlarza dostępnych produktów.
Formida wychodzi na przeciw klientkom znudzonym powtarzalnością ubrań we wszechobecnych sieciówkach. Odzież firmy Formida jest szyta na miarę, pod indywidualne zamówienie klienta. Stawia duży nacisk na rodzaj używanych tkanin, a także samo wykonanie z zachowaniem dbałości o jak najlepsze wykończenie naszych ubrań. Przykłada uwagę do drobnych elementów, bowiem chce, aby oferowany przez nią produkt w pełni sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek oraz sprawiał poczucie wyjątkowości.
Firma powstała z wieloletniego zamiłowania i pasji do mody, które zostały uzupełnione wiedzą w szkole projektowania, a także wiarą w polskie możliwości, dlatego wszystkie oferowane ubrania szyte są w Polsce.
formida.com.pl

 

INVENTEK
Firma INVENTEK zajmuje się realizacją interaktywnego ucha, którego pomysł narodził się podczas zajęć studenckiego Koła Naukowego "Abaculus".
Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna, praktycznie każdy kto pierwszy raz będzie miał z nim styczność od razu odczyta przekazywane przez nie informacje. Kształt urządzenia nawiązuje do kształtu ludzkiego ucha. Do zaprojektowania urządzenia wykorzystywane jest oprogramowanie Autodesk Inventor. Kolejnym po zaprojektowaniu etapem jest przeniesienie modelu do rzeczywistości i w tym pomocna jest obrabiarka sterowana numerycznie HAAS i oprogramowanie Edgecam. Elektroniczne ucho głównie wykorzystywane jest w szkołach.

 

Portal.nysa.pl
Firma Portal.Nysa.pl świadczy usługi reklamowe, marketingowe oraz prowadzi informacyjną stronę internetową przedstawiającą wiadomości z regionu.
portal.nysa.pl

 


REGIONALNE CENTRUM TRANSFERU WIEDZY I TECHNOLOGII INNOWACYJNYCH PWSZ W NYSIE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013

Inwestujemy w Twoją przyszłość

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWSZ w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Zobacz nasz profil na FACEBOOK