Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - zarządzanie i inżynieria produkcji

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zarządzanie jakością w kontekście koncepcji Przemysłu 4.0

19.05.2022 odbyły się zajęcia wyjazdowe w przedsiębiorstwie Ondrstroj, które współpracuje z WNT kierunek ZIP w PWSZ w Nysie.

Temat był kontynuacją analizy jaką Pan inż. Paweł Kmiecik przeprowadził w PWSZ w Nysie. Przedstawiona w trakcie spotkań 12 i 14.05.2022 analiza była punktem wyjścia dla zajęć zrealizowanych 19.05.2022 w Ondrstroj. Pan Ing.  Pawel Kmiecik Vedouci UŘJ/QC Manager przedstawił w praktyce tematykę zajęć, która dotyczya wpływu KJ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W zajęciach ze studentami 2. i 3. roku kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji z PWSZ w Nysie uczestniczyła Pani Dita Hricová hlavní účetní z Ondrstroj -Zlaté Hory. Plan pracy szczegółowo nakreślił Pan dr P. Bernat, który był jednocześnie organizatorem zajęć i opiekunem grupy. Sądząc po zainteresowaniu uczestników spotkania w Ondrstroj będą one kontynuowane w przyszłości.

Wydział Nauk Technicznych - kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK